כתובתינו

הנפח 14, חולון

ייצור ציוד ומערכות מתקדמות

ציוד מערכות כיבוי

בכדי שמערכת כיבוי תהיה תקינה ותכלול את כל האפשרויות למניעה וכיבוי שריפות, היא צריכה לכלול את כל הציוד הדרוש על מנת לעמוד בתקנות הנדרשות לכיבוי אש. ציוד מערכות כיבוי אש ניתן לרכוש דרך חברה ישראלית המייצרת את הציוד באופן עצמאי ומתאימה אותו לצרכים של הלקוח, על-פי גודל מבנה, מספר ממוצע של אנשים הנמצאים במבנה והסיכונים להתרחשות של שריפות.

התקנה של מערכות כיבוי

את ההתקנה של מערכת הכיבוי למבנה מבצעים אנשי מקצוע מיומנים הפועלים בהתאם לכל דרישות שירותי הכבאות וההצלה של הרשות המקומית. לכל סוג מבנה ולכל סוג עסק ישנן תקנות מותאמות אשר חובה לעמוד בהן על מנת לקבל אישור משירותי הכבאות לשימוש במבנה או להפעלה של העסק.

תמיכה טכנית ותחזוקה של ציוד כיבוי

מלבד התקנה של ציוד ומערכות לכיבוי אש, ישנה חשיבות גם לתחזוקת הציוד לאורך זמן. מכיוון ששריפות אינן דבר שכיח, המתקנים למניעת שריפה עלולים להיות לא תקינים מכיוון שלא פעלו כלל במשך תקופה ארוכה. תחזוקה שוטפת של ציוד הכיבוי ובדיקת המערכות האוטומטיות, כגון הספרינקלרים, היא חשובה ביותר וניתן לבצע אותה גם כאן על-ידי חברה ישראלית המתמחה בייצור ושיווק ציוד כיבוי מקצועי.

איפה ניתן לרכוש ציוד מקצועי לכיבוי אש?

אם אתם נדרשים להחזיק בציוד מקצועי לכיבוי אש, קבוצת אלנור טכנלוגיות אש בע”מ היא הכתובת שלכם! קבוצת אלנור טכנלוגיות אש בע”מ פועלת כבר למעלה מ-30 שנה בתחום ציוד לכיבוי אש ומייצרת ציוד ומערכות מתקדמות לכיבוי אש עבור בתי עסק, חברות, רשויות מקומיות ואנשים פרטיים.

ציוד מערכות כיבוי של קבוצת אלנור טכנלוגיות אש בע”מ

צוות קבוצת אלנור טכנלוגיות אש בע”מ מזמין אתכם להצטרף למאות לקוחות מכל רחבי הארץ המזמינים את ציוד כיבוי האש של החברה ונהנים מציוד ברמה גבוהה ביותר, אשר עובר בדיקות איכות ותקינות בכדי לוודא כי אתם מקבלים את הציוד הבטיחותי ביותר למניעה וכיבוי שריפות. לפרטים נוספים על סוגי הציוד המקצועי לכיבוי שריפות של קבוצת אלנור טכנלוגיות אש בע”מ, מלאו את הפרטים שלכם בדף הרישום באתר וצוות החברה יחזור אליכם בהקדם בשיחת טלפון עם כל הפרטים הרלוונטיים לצרכים שלכם!

נשמח לעמוד לשירותכם ולמענכם

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

כיבוי אש

מערכות כיבוי אש חיוניות ביותר לרבים מהמבנים בישראל לרבות מבנים מסחריים ומבני מגורים. המערכות לכיבוי אשר כוללות מגוון כלים להתמודדות עם שריפה ומניעה שלה.

קרא עוד >

מערכות כריזה

ייצר מערכות כריזה בהתאמה אישית משמשות היום בתי עסק רבים והן פועלות כחלק ממנגנון ניהול ותפעול עובדים וכחלק ממנגנון לפינוי אנשים בעת שריפה.

קרא עוד >

מערכות מתח נמוך

מערכות מתח נמוך כוללות סוגים שונים של מערכות כאשר צריכת החשמל שלהן אינו עולה על 1000 וואט. המערכות הללו פועלות כמעט בכל מבנה או בית והן מותקנות במטרה לפעול באופן קבוע.

קרא עוד >

ציוד מטלטל

ציוד חשמלי במפעלי תעשייה, נגריות ובתי עסק המוחזק ביד או שהינו נייד מחוייב לבדיקה כל חצי שנה או שנה בהתאם לסוג המכשיר. לוודא כי במכשיר לא תתרחש תקלה חשמלית.

קרא עוד >

ציוד מערכות כיבוי

בכדי שמערכת כיבוי תהיה תקינה ותכלול את כל האפשרויות למניעה וכיבוי שריפות, היא צריכה לכלול את כל הציוד הדרוש על מנת לעמוד בתקנות הנדרשות לכיבוי אש.

קרא עוד >