כתובתינו

הנפח 14, חולון

בדיקת מכשירי חשמל מטלטלים

ציוד מטלטל

ציוד חשמלי במפעלי תעשייה, נגריות ובתי עסק המוחזק ביד או שהינו נייד מחוייב לבדיקה כל חצי שנה או שנה בהתאם לסוג המכשיר. המטרה העיקרית של הבדיקה הזו היא לוודא כי במכשיר לא תתרחש תקלה חשמלית אשר תפגע בעובד המשתמש בו באופן יום יומי. בדיקת כלי חשמל מטלטלים כוללת בין היתר בדיקה ויזואלית לוודא כי הכבל המוביל את החשמל הוא מבודד ותקין והמכשיר שלם מבחינה חיצונית וללא סדקים או שברים הנראים לעין.

הבדיקה הנוספת כחלק מבדיקת מכשירי חשמל מטלטלים, היא בדיקת מדידה הכוללת בדיקת זליגה ורציפות הארקה וזאת בכדי לשמור על בטיחות העובדים המשתמשים בכלי העבודה החשמליים במקום העבודה.

בדיקת ציוד מטלטל חשמלי

בכדי לבצע בדיקה של ציוד מטלטל חשמלי, נדרש להזמין אנשי מקצוע בתחום אשר מכירים את כל סוגי הכלים הידניים והניידים במפעלי התעשייה בארץ. דרך חברה מקצועית המתמחה בבדיקות כלים מטלטלים, ניתן להזמין את הבדיקה עבור כל כלי העבודה החשמליים במפעל אשר יסומנו לאחר הבדיקה, במידה ונמצאו תקינים, באמצעות חותמת ותאריך אשר יוטבעו על גבי מדבקה על המכשיר החשמלי המוגדר כמכשיר חשמלי מטלטל.

בדיקת כלים מטלטלים למפעלי תעשייה

אם אתם נדרשים לבצע בדיקה תקופתית של כלים מטלטלים חשמליים במפעל שלכם, זה הזמן לפנות לקבוצת אלנור טכנלוגיות אש בע”מ הכוללת אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בבדיקות כלים מטלטלים. הבדיקות המקצועיות של החברה מאתרות תקלות וליקויים במכשירים החשמליים הניידים או הידניים במפעל שלכם ומפחיתות את הסיכון לפגיעה של עובדים בעת העבודה היום יומית שלהם במפעל.

הזמנת ציוד מטלטל של קבוצת אלנור טכנלוגיות אש בע”מ

קבוצת אלנור טכנלוגיות אש בע”מ מבצעת בדיקות כלים מטלטלים חשמליים למפעלי תעשייה קטנים, בינוניים וגדולים ויכולה לבצע בדיקות בכל סדר גודל. החברה פועלת כבר 3 עשורים רצופים בתחום בדיקות כלים מטלטלים חשמליים והיא נחשבת לאחת החברות הוותיקות בישראל בתחום.

לתיאום בדיקה מקצועית של כלים מטלטלים חשמליים במפעל שלכם, נא מלאו את פרטי המפעל בטופס הרישום באתר וצוות קבוצת אלנור טכנלוגיות אש בע”מ יחזור אליכם בהקדם לתיאום יום ושעה לבדיקה!

נשמח לעמוד לשירותכם ולמענכם

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

כיבוי אש

מערכות כיבוי אש חיוניות ביותר לרבים מהמבנים בישראל לרבות מבנים מסחריים ומבני מגורים. המערכות לכיבוי אשר כוללות מגוון כלים להתמודדות עם שריפה ומניעה שלה.

קרא עוד >

מערכות כריזה

ייצר מערכות כריזה בהתאמה אישית משמשות היום בתי עסק רבים והן פועלות כחלק ממנגנון ניהול ותפעול עובדים וכחלק ממנגנון לפינוי אנשים בעת שריפה.

קרא עוד >

מערכות מתח נמוך

מערכות מתח נמוך כוללות סוגים שונים של מערכות כאשר צריכת החשמל שלהן אינו עולה על 1000 וואט. המערכות הללו פועלות כמעט בכל מבנה או בית והן מותקנות במטרה לפעול באופן קבוע.

קרא עוד >

ציוד מטלטל

ציוד חשמלי במפעלי תעשייה, נגריות ובתי עסק המוחזק ביד או שהינו נייד מחוייב לבדיקה כל חצי שנה או שנה בהתאם לסוג המכשיר. לוודא כי במכשיר לא תתרחש תקלה חשמלית.

קרא עוד >

ציוד מערכות כיבוי

בכדי שמערכת כיבוי תהיה תקינה ותכלול את כל האפשרויות למניעה וכיבוי שריפות, היא צריכה לכלול את כל הציוד הדרוש על מנת לעמוד בתקנות הנדרשות לכיבוי אש.

קרא עוד >