כתובתינו

הנפח 14, חולון

מערכות אוטומטיות המבצעות כיבוי אש במים

ספרינקלרים

ספרינקלרים

מערכות הספרינקלרים (נקראות גם מערכות מתזי מים) קיימות כבר עשרות שנים ונחשבות למערכות האוטומטיות היעילות ביותר לגילוי אש וכיבוי אש. מערכת הספרינקלרים היא למעשה מערכת המשלבת 2 מערכות הפועלות במקביל:

  • מערכת גילוי שריפות – מבצעת זיהוי של טמפרטורה גבוהה המאפיינת שריפה.
  • מערכת כיבוי אש – מבצעת התזה של מים בלחץ חזק וקבוע דרך צינורות המותקנים בתוך המבנה.

ניתן למצוא את מערכות הספרינקלרים במבנים רבים כגון משרדים, חנויות, מפעלי תעשייה, מבנים בנמלי תעופה, מחסנים ונגריות. ברוב המקרים מערכת הספרינקלרים מותקנת עקב דרישה של הרשות לכבאות והצלה המקומית כחלק מאישור ההפעלה של המבנה באופן חוקי.

ייצור ספרינקלרים בהתאמה אישית

מערכת הספרינקלרים ניתנת להתקנה בכל מבנה וניתן לייצר אותה בהתאם לדרישות של בעל המבנה. דרך חברה מקצועית לייצור מערכות לכיבוי אש, ניתן להזמין שירות לייצור מערכת הספרינקלרים המותאמת אישית למבנה של בית העסק.

התקנת ספרינקלרים לבתי עסק

ההתקנה של מערכת הספרינקלרים לעסק מתבצעת על-ידי אנשי מקצוע מיומנים בעלי ידע וניסיון בתקנות המחמירות של שירותי הכבאות וההצלה. לאחר ביצוע ההתקנה המערכת נבדקת באופן קפדני ונדרשת לתחזוקה שוטפת בכדי לוודא כי לחץ המים בצינורות מותאם לתקנות של שירותי כבאות והצלה.

תחזוקה שוטפת למערכת אוטומטית לכיבוי אש

המערכת לגילוי אש וכיבוי אש היא אוטומטית ולכן נדרשת תחזוקה ובדיקות תקופתיות על מנת לוודא כי היא תעבוד ברגע האמת בעת שריפה במבנה. שירותי התקנת מערכת הספרינקלרים ותחזוקה שוטפת של המערכת באופן קבוע, מומלץ להזמין דרך קבוצת אלנור טכנלוגיות אש בע”מ הנחשבת לחברה המובילה בישראל בתחום מערכות ספרינקלרים.

קבוצת אלנור טכנלוגיות אש בע”מ מייצרת ומתקינה מערכות ספרינקלרים מתקדמות לרשויות מקומיות, מפעלי תעשייה, חברות, בנייני משרדים, בתי עסק ורשתות קמעונאיות ומתאימה את המערכת לכל מבנה בצורה אופטימלית.

קבוצת אלנור טכנלוגיות אש בע”מ מציעה – התקנת ספרינקלרים

להזמנת שירותי ייצור והתקנה של מערכת ספרינקרלים מתקדמת, צרו קשר כבר עכשיו עם צוות קבוצת אלנור טכנלוגיות אש בע”מ דרך מספר הטלפון של משרדי החברה המופיע באתר ותקבלו מענה מהיר ומקצועי לייצור והתקנת מערכת ספרינקלרים המותאמת במיוחד עבורכם!

מערכות ספרינקלרים אלו הן מערכות אוטומטיות המבצעות כיבוי אש במים.
חברתנו נותנת שירותי תכנון, אספקה, התקנה ותחזוקה למערכות ספרינקלרים ופועלת תחת פיקוח נוהלי ISO9002.
התכנון וההתקנה מתבצעים לפי התקנים הרלוונטיים NFPA25 האמריקאי ות”י 1596. התכנון נבדק בטרם תחילת העבודה ע”י מעבדה מוסמכת
כאשר בסיום הבדיקה אנו מפיקים תיק תכנון ללקוח הכולל תוכניות ספרינקלרים, חישובים הידראוליים ומפרט טכני.
לאחר אישור התכנון וביצוע ההתקנה בשטח, ההתקנה נבדקת ע”י מעבדה מוסמכת ובסופה ניתן אישור תקינות למערכת הספרינקלרים.
כל הציוד המותקן תקני ומאושר UL/FM.
ביצוע תחזוקה למערכות הספרינקלרים מתבצע לפי ת”י 1928, וע”י טכנאים מוסמכים בעלי תעודת “תחזוקאי מערכות ספרינקלרים” הניתנת ממכון התקנים הישראלי.

נשמח לעמוד לשירותכם ולמענכם

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

שירותים נוספים

שירות ואחזקה למערכות וציוד כיבוי אש

חברת אלנור טכנולוגיות אש בע"מ נותנת מענה לשרות ואחזקה בכל חלקי הארץ ומחזיקה צוות טכנאים מקצועי, מיומן וברמה הגבוהה ביותר בארץ על מנת לתת לכל לקוח שרות מהיר אמין וזמין 24 שעות ביממה.

ספרינקלרים​

חברת אלנור טכנולוגיות אש בע"מ בשיתוף עם חברת "גפיר מערכות כיבוי בע"מ" עוסקת בתכנון, התקנה, אחזקה ושרות למערכת כיבוי אש בספרינקלרים ופועלת תחת פיקוח נוהלי 9002 ISO.

ציוד כיבוי אש

שירותי ייצור והתקנה למערכות כיבוי אש המקצועיים ביותר הקיימים היו, תוכלו למצוא בקבוצת אלנור טכנולוגיות אש בע"מ המייצרת ומפתחת מערכות לכיבוי אש מתקדמות למגזר העסקי, הציבורי והפרטי.

מערכות מתקדמות

מערכות גילוי אש איזורית היא מערכת נפוצה ביותר בישראל והיא מתאימה למבנים יחסית קטנים. מערכת גילוי אש איזורית מתאפיינת בהתרעה מהירה ואוטומטית באמצעות חייגן לטלפון של האחראים על המבנה.

מערות כיבוי אוטומטיות בגז

בכדי שמערכת כיבוי תהיה תקינה ותכלול את כל האפשרויות למניעה וכיבוי שריפות, היא צריכה לכלול את כל הציוד הדרוש על מנת לעמוד בתקנות הנדרשות לכיבוי אש. ציוד מערכות כיבוי אש ניתן לרכוש דרך חברה ישראלית המייצרת את הציוד באופן עצמאי.

מערכות גילוי אש

קבוצת אלנור טכנולוגיות אש בע"מ משווקת ומתקינה מערכות המבוססות על טכנולוגיה מתקדמת העומדת בתקנים מחמירים, התקן הישראלי, התקן האמריקאי ( UL ) וכן התקן האירופאי EN54.

גלאים

גלאי הלייזר ליניקת עשן מספק את הפתרון המושלם לגילוי עשן. מעגל בקרה בעל ביצועים גבוהים ליניקת העשן ובקרת זרימת האוויר מבטיח זרימת אוויר מבוקרת וקבועה שיכולה להיות מוצגת בתצוגה בת 10 נוריות.

מערכות

רכזת גילוי האש מדגם ADR-3000 הינה רכזת חדשנית לגילוי אש והפעלת כיבוי אוטומטי המגשרת על הפער בין מערכות גילוי אש קונבנציונאליות לבין הכתוביות הגדולות ואף מאפשרת למתקנים קטנים ליהנות מיתרונות.