כתובתינו

הנפח 14, חולון

מניעת שריפות וכיבוי אש

מערכות מתח נמוך

מערכות מתח נמוך כוללות סוגים שונים של מערכות כאשר צריכת החשמל שלהן אינו עולה על 1000 וואט. המערכות הללו פועלות כמעט בכל מבנה או בית והן מותקנות במטרה לפעול באופן קבוע או להיות מוכנות להפעלה מיידית כמו מערכות אינטרקום, מערכות בקרת כניסה, מרכזיות טלפון, מערכות כריזה, מערכות אזעקה ומערכות אוטומטיות לגילוי עשן ולכיבוי אש.

תכנון והקמת מערכות אלקטרו מכניות

בכל בניין חדש הנבנה היום מורכבות מערכות אלקטרו מכניות שמטרתן היא לבצע פעולות רבות בתוך הבניין המשרתות את הדיירים ביום יום כגון מערכות אבטחה, מצלמות, משאבות לחץ מים, מערכות מיזוג אוויר ומערכות לגילוי וכיבוי אש. המערכות הללו נמצאות בפעולה או בהכנה לפעולה 24/7 והן מהוות חלק חשוב באיכות החיים של דיירי הבניין ובבטיחות שלהם. המערכות לגילוי וכיבוי מותקנות במקומות הנדרשים לכך על מנת לשמור על בטיחותם של הדיירים בבניין. למערכות הללו ישנו ציוד משלים אשר מאפשר הגנה על הדיירים בעת שריפה כמו דלתות חסינות אש וחדרי מדרגות גדולים לפינוי הדיירים בעת שריפה.

מערכות אוטומטיות לגילוי עשן

המערכות האוטומטיות לגילוי עשן מותקנות במקומות הדרושים לכך וחלקן פועלות על לחץ מים קבוע אשר נמצא במערכת ולמעשה “ממתין” לרגע הנכון לפרוק את המים במערכת כיבוי אש במידה וזה ידרש.

איפה כדאי להזמין התקנה של מערכות מתח נמוך?

אם אתם צריכים אנשי מקצוע מיומנים להתקנה של מערכות מתח נמוך, מומלץ לכם לפנות לצוות קבוצת אלנור טכנלוגיות אש בע”מ הכולל אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר המספקים שירות לייצור והתקנה של מערכות אלקטרו מכניות מתקדמות לגילוי עשן, מניעת שריפות וכיבוי אש. קבוצת אלנור טכנלוגיות אש בע”מ מספקת שירות ללקוחות ברחבי הארץ כבר מעל ל-3 עשורים ברציפות ומביאה לכל לקוח את שיא הטכנולוגיה של מערכות לגילוי וכיבוי אש.

קבוצת אלנור טכנלוגיות אש בע”מ מציעה – הקמת מערכות מתח נמוך

בכדי להקים מערכות מתח נמוך או לתקן מערכת קיימת, כדאי לכם ליצור קשר כבר עכשיו עם קבוצת אלנור טכנלוגיות אש בע”מ ולהינות משירות אישי ומקצועי לייצור והתקנה של מערכות מתח נמוך לבניין שלכם.

נשמח לעמוד לשירותכם ולמענכם

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

כיבוי אש

מערכות כיבוי אש חיוניות ביותר לרבים מהמבנים בישראל לרבות מבנים מסחריים ומבני מגורים. המערכות לכיבוי אשר כוללות מגוון כלים להתמודדות עם שריפה ומניעה שלה.

קרא עוד >

מערכות כריזה

ייצר מערכות כריזה בהתאמה אישית משמשות היום בתי עסק רבים והן פועלות כחלק ממנגנון ניהול ותפעול עובדים וכחלק ממנגנון לפינוי אנשים בעת שריפה.

קרא עוד >

מערכות מתח נמוך

מערכות מתח נמוך כוללות סוגים שונים של מערכות כאשר צריכת החשמל שלהן אינו עולה על 1000 וואט. המערכות הללו פועלות כמעט בכל מבנה או בית והן מותקנות במטרה לפעול באופן קבוע.

קרא עוד >

ציוד מטלטל

ציוד חשמלי במפעלי תעשייה, נגריות ובתי עסק המוחזק ביד או שהינו נייד מחוייב לבדיקה כל חצי שנה או שנה בהתאם לסוג המכשיר. לוודא כי במכשיר לא תתרחש תקלה חשמלית.

קרא עוד >

ציוד מערכות כיבוי

בכדי שמערכת כיבוי תהיה תקינה ותכלול את כל האפשרויות למניעה וכיבוי שריפות, היא צריכה לכלול את כל הציוד הדרוש על מנת לעמוד בתקנות הנדרשות לכיבוי אש.

קרא עוד >