כתובתינו

הנפח 14, חולון

אידיאלי עבור כל בית עסק

מערכות כריזה

מערכות כריזה משמשות היום בתי עסק רבים והן פועלות כחלק ממנגנון ניהול ותפעול עובדים וכחלק ממנגנון לפינוי אנשים בעת שריפה. כל רשות כבאות מקומית יכולה לקבוע על-פי שיקול דעתה על הצורך בהקמת מערכת כריזה עבור בית עסק הנמצא באותה רשות. בעלי עסקים הנדרשים להקים מערכת כריזה כחלק מהוצאת אישור להפעיל את בית העסק משירותי הכבאות וההצלה, יכולים לפנות לחברה פרטית מקצועית שתייצר עבורם מערכת כריזה בהתאמה אישית למבנה של בית העסק.

ייצור מותאם אישית של מערכת כריזה

מערכת כריזה צריכה לעמוד בסטנדרטים גבוהים על מנת שתספק את איכות השמע הנדרשת. ישנן מערכות הממוקמות בחללים גדולים וצריכות להיות בנויות בהתאם. מערכות הכריזה המתקדמות ביותר היום מאפשרות להפעיל כריזה כללית או מקומית וכך לשלוט באיזור המיועד לכריזה בלחיצת כפתור. ייצור מותאם אישית של מערכת כריזה הוא אידיאלי עבור כל בית עסק, מפעל תעשייתי או חברה הנדרשים להתקנה של מערכת כריזה במבנה שלהם.

ייצור והתקנה של מערכות כריזה דרך חברה מקצועית

אחת החברות הוותיקות בישראל לייצור והתקנה של מערכות כריזה היא קבוצת אלנור טכנלוגיות אש בע”מ המספקת שירותי הקמה של מערכות כריזה למפעלי תעשייה, רשתות אופנה, רשתות מזון, משרדים, מחסנים וכל מבנה הנדרש להקמת מערכת כריזה. צוות קבוצת אלנור טכנלוגיות אש בע”מ כולל אנשי מקצוע מהשורה הראשונה האחראים על מאות פרויקטים ברחבי הארץ במגוון תחומים. צוות קבוצת אלנור טכנלוגיות אש בע”מ יגיע אליכם לביצוע תכנון ושרטוט מערכת הכריזה למבנה שלכם על מנת שתקבלו תוצר סופי מושלם ומותאם במיוחד לצרכים העסקיים שלכם.

מערכות כריזה של קבוצת אלנור טכנלוגיות אש בע”מ

מערכות הכריזה של קבוצת אלנור טכנלוגיות אש בע”מ נחשבות לאמינות במיוחד והן מותקנות בבתי עסק ומפעלי תעשייה בכל רחבי הארץ. מערכות הכריזה של החברה מותקנות במקביל למערכות גילוי עשן וכיבוי אש ונכללות בתוך מעטפת הבטיחות נגד שריפות שהחברה מציעה ללקוחותיה. בין לקוחות קבוצת אלנור טכנלוגיות אש בע”מ אפשר למצוא רשויות מקומיות, חברות פארמה, מפעלי תעשייה גדולים ורשתות קמעונאיות.

אנשי קבוצת אלנור טכנלוגיות אש בע”מ ישמחו לתכנן עבורכם מערכת כריזה ברמה הגבוהה ביותר!

נשמח לעמוד לשירותכם ולמענכם

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

כיבוי אש

מערכות כיבוי אש חיוניות ביותר לרבים מהמבנים בישראל לרבות מבנים מסחריים ומבני מגורים. המערכות לכיבוי אשר כוללות מגוון כלים להתמודדות עם שריפה ומניעה שלה.

קרא עוד >

מערכות כריזה

ייצר מערכות כריזה בהתאמה אישית משמשות היום בתי עסק רבים והן פועלות כחלק ממנגנון ניהול ותפעול עובדים וכחלק ממנגנון לפינוי אנשים בעת שריפה.

קרא עוד >

מערכות מתח נמוך

מערכות מתח נמוך כוללות סוגים שונים של מערכות כאשר צריכת החשמל שלהן אינו עולה על 1000 וואט. המערכות הללו פועלות כמעט בכל מבנה או בית והן מותקנות במטרה לפעול באופן קבוע.

קרא עוד >

ציוד מטלטל

ציוד חשמלי במפעלי תעשייה, נגריות ובתי עסק המוחזק ביד או שהינו נייד מחוייב לבדיקה כל חצי שנה או שנה בהתאם לסוג המכשיר. לוודא כי במכשיר לא תתרחש תקלה חשמלית.

קרא עוד >

ציוד מערכות כיבוי

בכדי שמערכת כיבוי תהיה תקינה ותכלול את כל האפשרויות למניעה וכיבוי שריפות, היא צריכה לכלול את כל הציוד הדרוש על מנת לעמוד בתקנות הנדרשות לכיבוי אש.

קרא עוד >