כתובתינו

הנפח 14, חולון

שירותי תחזוקה למערכות גילוי אש

מערכות גילוי אש

מערכות גילוי אש

אחת המערכות החשובות בכל מבנה עסקי ומסחרי היא מערכת גילוי אש. מערכת גילוי אש מורכבת לרוב ממחשב בקרה מתקדם, גלאי עשן המותקנים בתקרת המבנה של העסק ובנורות חיווי. המערכות לגילוי אש ועשן הן מערכות מצילות חיים והן מיועדות לפעול באופן מיידי כאשר מתחילה שריפה בתוך המבנה. המערכת פועלת על מתח חשמל נמוך ומוכנה לפעולה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

התקנת מערכת על-פי תקנות הבטיחות

מערכת לגילוי עשן ואש צריכה להיות מותקנת על-פי נוהלי הבטיחות של שירותי כבאות והצלה ולעמוד בסטנדרטים מחמירים של התקנה ואחזקה על מנת שבית העסק או המפעל יקבל רישיון להפעיל את המקום בצורה חוקית.

התקנה של מערכת גילוי אש איזורית

מערכות גילוי אש איזורית היא מערכת נפוצה ביותר בישראל והיא מתאימה למבנים יחסית קטנים. מערכת גילוי אש איזורית מתאפיינת בהתרעה מהירה ואוטומטית באמצעות חייגן לטלפון של האחראים על המבנה ובאמצעות נורות הבהוב פנימיות וחיצוניות. בנוסף, מערכת גילוי אשר איזורית פועלת עם מנגנון אזעקה שמטרתו להזהיר את האנשים השוהים במבנה.

מערכות גילוי אש ועשן אלו הן מערכות אוטומטיות המתריעות על התפרצות שריפה בשלביה הראשוניים,
תוך חיוג בזמן אמת לכיבוי אש ולאנשים הרלוונטיים באותו אתר.
חברת אלנור טכנולוגיות אש נותנת שירותי תכנון, אספקה והתקנה של מערכות גילוי אש ועשן לפי תקן 1220 חלק 3.
התכנון והתקנה נבדקים על ידי מעבדה מוסמכת ובתום הבדיקה ניתן אישור למערכת.
חברתנו מספקת גם שירותי תחזוקה למערכות גילוי אש לפי תקן 1220 חלק 11 הניתנים ע”י טכנאים המוסמכים לכך.
כמו כן חברתנו הינה נציגה של חברת טלפייר ושל SCHRACK SECONET אוסטריה.

נשמח לעמוד לשירותכם ולמענכם

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

שירותים נוספים

שירות ואחזקה למערכות וציוד כיבוי אש

חברת אלנור טכנולוגיות אש בע"מ נותנת מענה לשרות ואחזקה בכל חלקי הארץ ומחזיקה צוות טכנאים מקצועי, מיומן וברמה הגבוהה ביותר בארץ על מנת לתת לכל לקוח שרות מהיר אמין וזמין 24 שעות ביממה.

ספרינקלרים​

חברת אלנור טכנולוגיות אש בע"מ בשיתוף עם חברת "גפיר מערכות כיבוי בע"מ" עוסקת בתכנון, התקנה, אחזקה ושרות למערכת כיבוי אש בספרינקלרים ופועלת תחת פיקוח נוהלי 9002 ISO.

ציוד כיבוי אש

שירותי ייצור והתקנה למערכות כיבוי אש המקצועיים ביותר הקיימים היו, תוכלו למצוא בקבוצת אלנור טכנולוגיות אש בע"מ המייצרת ומפתחת מערכות לכיבוי אש מתקדמות למגזר העסקי, הציבורי והפרטי.

מערכות מתקדמות

מערכות גילוי אש איזורית היא מערכת נפוצה ביותר בישראל והיא מתאימה למבנים יחסית קטנים. מערכת גילוי אש איזורית מתאפיינת בהתרעה מהירה ואוטומטית באמצעות חייגן לטלפון של האחראים על המבנה.

מערות כיבוי אוטומטיות בגז

בכדי שמערכת כיבוי תהיה תקינה ותכלול את כל האפשרויות למניעה וכיבוי שריפות, היא צריכה לכלול את כל הציוד הדרוש על מנת לעמוד בתקנות הנדרשות לכיבוי אש. ציוד מערכות כיבוי אש ניתן לרכוש דרך חברה ישראלית המייצרת את הציוד באופן עצמאי.

מערכות גילוי אש

קבוצת אלנור טכנולוגיות אש בע"מ משווקת ומתקינה מערכות המבוססות על טכנולוגיה מתקדמת העומדת בתקנים מחמירים, התקן הישראלי, התקן האמריקאי ( UL ) וכן התקן האירופאי EN54.

גלאים

גלאי הלייזר ליניקת עשן מספק את הפתרון המושלם לגילוי עשן. מעגל בקרה בעל ביצועים גבוהים ליניקת העשן ובקרת זרימת האוויר מבטיח זרימת אוויר מבוקרת וקבועה שיכולה להיות מוצגת בתצוגה בת 10 נוריות.

מערכות

רכזת גילוי האש מדגם ADR-3000 הינה רכזת חדשנית לגילוי אש והפעלת כיבוי אוטומטי המגשרת על הפער בין מערכות גילוי אש קונבנציונאליות לבין הכתוביות הגדולות ואף מאפשרת למתקנים קטנים ליהנות מיתרונות.