כתובתינו

הנפח 14, חולון

שירותי ייצור והתקנה למערכות

צינור כיבוי אש 1 צול

כולנו ראינו צינור כיבוי המלווה את כוחות הכיבוי וההצלה אך לא יודעים עליו הרבה. ידוע לנו שממנו מגיח זרם מים אדיר שבאמצעותו מכבים שריפות אך לא מעבר לכך. בעצם מדובר בצינור שאמור להיות מאד חזק ועמיד, הן ללחץ המים והן לבלאי שגורם הזמן, על מנת שלא לאכזב את מפעיליו בשעת מבחן. כאשר נכנס צינור כיבוי אש לתמונה מדובר במצב חירום שבו המטף כבר אינו מספיק ומכאן חשיבותו. צינור כיבוי אש 1 צול או 3/4 צול מיועד לשימוש בבניינים פרטיים, אך צינור כיבוי אש 2 צול עד 3 צול משמשים את כוחות הכבאות.

ממה עשוי צינור לכיבוי אש?

צינור הכיבוי אמור להיות מאד חזק, גמיש ועמיד ללחץ גבוה על מנת לשמור על תקינותו ושיוכל למלא את תפקידו כראוי, ולכן עשוי משילוב של חומרים המקנים לו את כל התכונות הללו. צינור איכותי אמור לעמוד היטב בלחצי המים הגבוהים שזורמים דרכו ולשמור על עמידותו לאורך שנים. ככל שהצינור ארוך יותר ו/או קוטרו רחב יותר, נדרשים שינויים בהרכב החומרים מהם הוא עשוי. את צינור כיבוי האש מלפפים סביב גלגלון שמאוחסן בתוך ארון ייעודי העשוי מפיברגלס או פח וצבעו אדום. בקצהו של צינור כיבוי אש 1 צול או צינור כיבוי אש 2 צול (וכל צינור כיבוי אחר) מותקן מזנק המאפשר שליטה על כיוון זרם המים וחוזק זרימתם. המזנק מצויד במפסק אשר משפר את האחיזה והיציבות של הכבאי האוחז בצינור.

היכן כדאי לרכוש צינור כיבוי?

היות ומדובר בפיקוח נפש ובהצלת רכוש יקר ערך מלשונות האש, חשוב לבחור בחברה בעלת מוניטין רב בתחום, ותיקה ומנוסה, שכוח האדם שלה מקצועי, מיומן ומוסמך, ושאמצעי הכיבוי שהיא מספקת יהיו מודרניים, מתקדמים טכנולוגית ואיכותיים. כמו כן חשוב לוודא שמחיריה הוגנים והשירות שלה ללא דופי. המלצות של לקוחות עבר או נוכחיים תמיד עוזרים להחליט. חשוב לוודא שציוד החברה עומד בסטנדרטים הבטיחותיים המקובלים והיא מספקת שירותי תחזוקה שוטפים לציוד שרכשתם ממנה. קבוצת אלנור טכנולוגיות אש בע”מ, עונה על כל הקריטריונים ונשמח לעמוד לשירותכם בכל ענין הקשור להתקנת ציוד כיבוי. צרו עמנו קשר דרך האתר או בטלפון ונציג שלנו יענה מידית לפנייתכם. נשמח לראותכם בין לקוחותינו הרבים והטובים.

נשמח לעמוד לשירותכם ולמענכם

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

כיבוי אש

מערכות כיבוי אש חיוניות ביותר לרבים מהמבנים בישראל לרבות מבנים מסחריים ומבני מגורים. המערכות לכיבוי אשר כוללות מגוון כלים להתמודדות עם שריפה ומניעה שלה.

קרא עוד >

מערכות כריזה

ייצר מערכות כריזה בהתאמה אישית משמשות היום בתי עסק רבים והן פועלות כחלק ממנגנון ניהול ותפעול עובדים וכחלק ממנגנון לפינוי אנשים בעת שריפה.

קרא עוד >

מערכות מתח נמוך

מערכות מתח נמוך כוללות סוגים שונים של מערכות כאשר צריכת החשמל שלהן אינו עולה על 1000 וואט. המערכות הללו פועלות כמעט בכל מבנה או בית והן מותקנות במטרה לפעול באופן קבוע.

קרא עוד >

ציוד מטלטל

ציוד חשמלי במפעלי תעשייה, נגריות ובתי עסק המוחזק ביד או שהינו נייד מחוייב לבדיקה כל חצי שנה או שנה בהתאם לסוג המכשיר. לוודא כי במכשיר לא תתרחש תקלה חשמלית.

קרא עוד >

ציוד מערכות כיבוי

בכדי שמערכת כיבוי תהיה תקינה ותכלול את כל האפשרויות למניעה וכיבוי שריפות, היא צריכה לכלול את כל הציוד הדרוש על מנת לעמוד בתקנות הנדרשות לכיבוי אש.

קרא עוד >