כתובתינו

הנפח 14, חולון

שירותי ייצור והתקנה למערכות

ספרינקלרים נסתרים

ספרינקלר הוא למעשה מתז. ספרינקלרים המותקנים בבנין, במוסד או במפעל הם בעצם מערכת מתזים שתפקידה להגיב בהתזת מים או חומר כיבוי אחר כאשר מתגלה בשלב מוקדם התפרצות אש בבניין בעזרת חיישני חום. מערכות מתזים קונבנציונליות המותקנות בבניינים או מוסדות שעוצבו באופן יוקרתי פוגמות באסתטיקה שלהם ולכן קיימים ספרינקלרים נסתרים. קיימים פתרונות עיצוב רבים להסתרת מתזים וחשוב לציין שהעובדה שהם מוסתרים אינה פוגמת ביעילותם בשעת שריפה.

איך מתקינים ספרינקלרים נסתרים?

הטכניקות השונות הקיימות היום בבניה בגבס בתוך הבית ועיצוב תקרות פנים מציעות אינסוף פתרונות המאפשרים להסתיר את המתזים שאינם הכי אסתטיים. בנוסף, קיימים מתזים שבשעת פעולה נשלפים החוצה ומתיזים מים וכאשר הם לא פועלים פשוט אינם נראים לעין. כל שנדרש הוא רמה מסוימת של יצירתיות כאשר מסתירים מתזים כדי לשמור על עיצובו היוקרתי של הבנין. רק לפעמים לא ניתן להסתיר ספרינקלר ואז פשוט מחוסר ברירה מציבים אותו במקומו בתקרה באופן גלוי.

קבוצת אלנור טכנולוגיות אש בע”מ

 חברתנו הוותיקה קיימת ופועלת מזה 30 שנה בתחום הכיבוי ואנו נחשבים לאחת מהחברות המובילות בישראל למערכות כיבוי בספרינקלרים או בכל אמצעי אחר. התקנת מערכת כיבוי אש בבניין, בין שהוא בית מגורים ובין שהוא מוסד גדול או מפעל תעשייתי, דורשת מקצועיות מהשורה הראשונה, אחריות, עבודה מדויקת והרבה ניסיון וידע. כיבוי שריפה אינו עוסק רק בהצלת רכוש אלא ממש בפיקוח נפש ומכאן החשיבות העליונה של התקנת מערכת מתזים אמינה.

אז אם ברצונכם להבטיח את שלומם של דיירי הבניין שלכם או לחילופין עובדי המפעל או המוסד עליו אתם אחראים, וכמובן את שלימות הרכוש והציוד יקרי הערך שבמקום, הגעתם למקום הנכון. אנו נגיע, נבדוק את האפשרויות, נציע את האופציה הטובה והאפקטיבית ביותר עבורכם, נעבוד במקצועיות, יעילות ודייקנות, ולמעשה נסיר מלבכם דאגה ונאפשר לכם לישון טוב בלילה. ניתן ליצור עמנו קשר בכל רגע נתון, הן באונליין והן בשיחה טלפונית. נציג שלנו ייענה מיד לקריאתכם וילווה אתכם בכל השאלות, התהיות והבירורים שתרצו לערוך. מחירינו נוחים, איכות העבודה שלנו גבוהה והשירות מהיר, אדיב ויעיל. אז היכנסו לאתר וצרו עמנו קשר. נשמח לראותכם בין לקוחותינו הרבים והמרוצים.

נשמח לעמוד לשירותכם ולמענכם

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

כיבוי אש

מערכות כיבוי אש חיוניות ביותר לרבים מהמבנים בישראל לרבות מבנים מסחריים ומבני מגורים. המערכות לכיבוי אשר כוללות מגוון כלים להתמודדות עם שריפה ומניעה שלה.

קרא עוד >

מערכות כריזה

ייצר מערכות כריזה בהתאמה אישית משמשות היום בתי עסק רבים והן פועלות כחלק ממנגנון ניהול ותפעול עובדים וכחלק ממנגנון לפינוי אנשים בעת שריפה.

קרא עוד >

מערכות מתח נמוך

מערכות מתח נמוך כוללות סוגים שונים של מערכות כאשר צריכת החשמל שלהן אינו עולה על 1000 וואט. המערכות הללו פועלות כמעט בכל מבנה או בית והן מותקנות במטרה לפעול באופן קבוע.

קרא עוד >

ציוד מטלטל

ציוד חשמלי במפעלי תעשייה, נגריות ובתי עסק המוחזק ביד או שהינו נייד מחוייב לבדיקה כל חצי שנה או שנה בהתאם לסוג המכשיר. לוודא כי במכשיר לא תתרחש תקלה חשמלית.

קרא עוד >

ציוד מערכות כיבוי

בכדי שמערכת כיבוי תהיה תקינה ותכלול את כל האפשרויות למניעה וכיבוי שריפות, היא צריכה לכלול את כל הציוד הדרוש על מנת לעמוד בתקנות הנדרשות לכיבוי אש.

קרא עוד >