כתובתינו

הנפח 14, חולון

שירותי ייצור והתקנה למערכות

מערכת ספרינקלרים כיבוי אש

ספרינקלרים הם למעשה מתקני התזה (מתזים) המותקנים בבניינים, מוסדות, מפעלים, מתקנים גדולים ועוד. כאשר מדובר בחללים גדולים כאלה, דרושה מערכת ספרינקלרים כבוי אש שמותקנת ברחבי המקום ואמורה לכסות את כולו במקרה של שריפה. יתרונה הגדול של מערכת ספרינקלרים נעוץ בעובדה שכיבוי האש על ידה מתבצע באופן אוטומטי ללא שנדרשת התערבות יד אדם בפעולת הכיבוי. ברגע שחיישני החום המותקנים במתזים קולטים נוכחות של חום גבוה, מופעלת המערכת ומתיזה מים או כל חומר כיבוי אחר ומכבה את השריפה. ניתן למקם את הספרינקלרים בריכוז גבוה יותר במקומות עם סיכון גבוה לשריפה.

כיצד עובדת מערכת ספרינקלרים?

בין המתזים הפזורים ברחבי החלל מקשרת מערכת של צינורות ומשאבות. חשוב שבצינורות תעבור אספקת מים קבועה, בין שמקורה ברשת העירונית ובין שמקורה במאגר מים פרטי בשטח המבנה. חשוב שלמשאבה הפועלת על חשמל יהיה גיבוי של גנרטור כדי למנוע מצב של חוסר תיפקוד. במקרה של דליקה, כאשר המתזים פועלים, יורד לחץ המים במערכת ואז המשאבות נכנסות לפעולה ומזרימות אליה עוד מים. בשלב זה, כאשר המתזים פועלים, מתפזרת כמות מים שווה בכל החלל אך רק לכוון מקור החום הגבוה. כך ניתן למנוע נזק מציוד אלקטרוני או אחר שהינו יקר ערך. המים המוזרמים מהמתזים מכבים את האש, מנקים את האוויר מהעשן הרב ומגזים אחרים שהצטברו בחלל החדר ואף מקררים את המקום.

מעוניינים להתקין מערכת ספרינקלרים כיבוי אש?

קבוצת אלנור טכנולוגיות אש בע”מ עומדת לרשותכם. אנו חברה וותיקה, בעלת ניסיון של 30 שנה ומוניטין בתחום, מתמחים בהתקנת מערכת ספרינקלרים כיבוי אש וכל ציוד נוסף, החל מבתים פרטיים ועד למוסדות גדולים. אנו בעלי ניסיון רב וידע מקצועי, עובדים עם מוצרים איכותיים והשירות שלנו מהיר, אמין, מקצועי ואדיב. אנו עומדים בלוחות הזמנים שנקבעו מראש, נותנים אחריות על המוצרים שלנו ומחירינו נוחים. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר שלנו ומיידית יצור אתכם קשר באון ליין נציג שלנו. הוא יענה לכם על שאלות, יבין מכם למה בדיוק אתם זקוקים ויעזור לכם להחליט איזו מערכת כיבוי תהיה אידיאלית עבורכם. משלב זה ואילך אנו נכנסים לתמונה, נגיע, נתקין את מערכת הכיבוי המתאימה ונעזור לכם לחיות בשקט נפשי. נשמח לראותכם בין לקוחותינו הרבים.

נשמח לעמוד לשירותכם ולמענכם

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

כיבוי אש

מערכות כיבוי אש חיוניות ביותר לרבים מהמבנים בישראל לרבות מבנים מסחריים ומבני מגורים. המערכות לכיבוי אשר כוללות מגוון כלים להתמודדות עם שריפה ומניעה שלה.

קרא עוד >

מערכות כריזה

ייצר מערכות כריזה בהתאמה אישית משמשות היום בתי עסק רבים והן פועלות כחלק ממנגנון ניהול ותפעול עובדים וכחלק ממנגנון לפינוי אנשים בעת שריפה.

קרא עוד >

מערכות מתח נמוך

מערכות מתח נמוך כוללות סוגים שונים של מערכות כאשר צריכת החשמל שלהן אינו עולה על 1000 וואט. המערכות הללו פועלות כמעט בכל מבנה או בית והן מותקנות במטרה לפעול באופן קבוע.

קרא עוד >

ציוד מטלטל

ציוד חשמלי במפעלי תעשייה, נגריות ובתי עסק המוחזק ביד או שהינו נייד מחוייב לבדיקה כל חצי שנה או שנה בהתאם לסוג המכשיר. לוודא כי במכשיר לא תתרחש תקלה חשמלית.

קרא עוד >

ציוד מערכות כיבוי

בכדי שמערכת כיבוי תהיה תקינה ותכלול את כל האפשרויות למניעה וכיבוי שריפות, היא צריכה לכלול את כל הציוד הדרוש על מנת לעמוד בתקנות הנדרשות לכיבוי אש.

קרא עוד >