כתובתינו

הנפח 14, חולון

שירותי ייצור והתקנה למערכות

מטף כיבוי אש לבית

כיבוי אש הוא שליחות, כמו כל פעולה אחרת של הצלת חיים. מטף כיבוי אש לבית הוא פריט הכרחי לשמירה על חיי דיירי הבית ועל רכושם. אסור לסמוך על תחושת ה”לי זה לא יקרה”, כי דליקות פורצות, בחלקן מחוסר זהירות אך בחלקן מתקלה שלא נגרמה בידי אדם, וחשוב להיות מוכנים מבעוד מועד. מטף כיבוי ביתי מספיק הרבה פעמים להשתלטות על דליקה שפרצה בבית, אך גם אם נוצר מצב שחייבים לקרוא לכוחות הכיבוי, עדיין מטף הכיבוי הביתי מהווה עזרה ראשונה חשובה.

סוגי מטף כיבוי לבית

מטפי כיבוי ביתיים מגיעים בכמה גדלים ובשני חומרי מילוי שונים. המטף הביתי הקטן שוקל 3 ק”ג, והגדול יותר הוא מטף כיבוי אש לבית  6 ק”ג. ניתן לרכוש מטפים קטנים או גדולים יותר מהמידות הללו. כל אחד מהמטפים יכול להכיל כחומר כיבוי גז הלון או CO2, אך השימוש הנפוץ יותר בארץ הוא בגז הלון. מדובר בגז ידידותי לסביבה, בטיחותי בשימוש ומאד יעיל בכיבוי שריפות. אופציה נוספת למילוי מטפי הכיבוי היא באבקה העשויה מחומרים מעכבי בעירה, מאד יעילים בכיבוי שריפות, אך חסרונם בכך שהשימוש בהם מותיר לכלוך רב והם עלולים להזיק למכשירי החשמל שבמקום. אופן השימוש בכל המטפים ידידותי והפעלתם פשוטה.

תחזוקת מטפים וביקורת תקופתית

עשיתם את הדבר הנכון כאשר הכנסתם לביתכם מטף לכיבוי אש, אך זה לא מספיק. חשוב לערוך לו בדיקת תקינות מדי שנה על ידי איש מקצוע מוסמך ולוודא שהלחץ בתוכו ברמה נכונה. אחת למספר שנים יש לרוקן את המטף ולהחליף את חומר הכיבוי שבתוכו. אנו, קבוצת אלנור טכנולוגיות אש בע”מ, דואגים לבצע את פעולות הבדיקה והתחזוקה של כל מטף כיבוי אש לבית או כל מערכת כיבוי אחרת שהתקנו או שמכרנו. אנו אחראים לגבי טיב המוצרים שלנו, עבודת ההתקנה המדויקת שלהם, איכותם הגבוהה ויעילותם.

מטף כיבוי ביתי במחיר ידידותי

אז כאשר מדובר בשלומם ובריאותם של בני ביתכם וגם רכושכם, חשוב להיערך לקראת כל הפתעה, גם אם אינה נעימה. שריפה שפורצת בבית היא אירוע מפחיד, אך עם המטפים ומערכות הכיבוי שלנו תוכלו לישון בשקט ולדעת שאתם מוגנים. השירות שלנו אדיב, מקצועי ומהיר ומחירינו הוגנים. אז אם ברצונכם לרכוש מטף כיבוי לבית או מערכת כיבוי מורכבת יותר, צרו עמנו קשר דרך האתר באונליין או בשיחת טלפון. נציג שלנו ישמח להיענות לפנייתכם ולטפל בה לשביעות רצונכם המלאה. נשמח לראותכם בין לקוחותינו הרבים.

נשמח לעמוד לשירותכם ולמענכם

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

כיבוי אש

מערכות כיבוי אש חיוניות ביותר לרבים מהמבנים בישראל לרבות מבנים מסחריים ומבני מגורים. המערכות לכיבוי אשר כוללות מגוון כלים להתמודדות עם שריפה ומניעה שלה.

קרא עוד >

מערכות כריזה

ייצר מערכות כריזה בהתאמה אישית משמשות היום בתי עסק רבים והן פועלות כחלק ממנגנון ניהול ותפעול עובדים וכחלק ממנגנון לפינוי אנשים בעת שריפה.

קרא עוד >

מערכות מתח נמוך

מערכות מתח נמוך כוללות סוגים שונים של מערכות כאשר צריכת החשמל שלהן אינו עולה על 1000 וואט. המערכות הללו פועלות כמעט בכל מבנה או בית והן מותקנות במטרה לפעול באופן קבוע.

קרא עוד >

ציוד מטלטל

ציוד חשמלי במפעלי תעשייה, נגריות ובתי עסק המוחזק ביד או שהינו נייד מחוייב לבדיקה כל חצי שנה או שנה בהתאם לסוג המכשיר. לוודא כי במכשיר לא תתרחש תקלה חשמלית.

קרא עוד >

ציוד מערכות כיבוי

בכדי שמערכת כיבוי תהיה תקינה ותכלול את כל האפשרויות למניעה וכיבוי שריפות, היא צריכה לכלול את כל הציוד הדרוש על מנת לעמוד בתקנות הנדרשות לכיבוי אש.

קרא עוד >