כתובתינו

הנפח 14, חולון

שירותי ייצור והתקנה למערכות

זרנוק כיבוי אש

בבתים פרטיים מספיק להחזיק מטף תקין כדי להבטיח את שלום דייריו כאשר פורצת דליקה. במבנים גדולים יותר, כבנייני קומות, נדרשים אמצעי גיבוי אחרים. ההמלצה היא שכל קומה בבניין תאובזר בגלגלון עליו מגולגל צינור כיבוי (זרנוק) העשוי מגומי המצופה בבד לבן או מגומי מלא שצבעו אדום. בקצהו של הזרנוק מותקן מזנק שתפקידו להגביר את לחץ המים המוזרמים ממנו. קיימים זרנוקים באורכים שונים, תלוי בגודל החלל בו הם מותקנים. ניתן לרכוש זרנוק כיבוי אש באורך של 15 או 20 מ’.

זרנוקים או ספרינקלרים?

התשובה היא כמובן- תלוי. תלוי באיזה מבנה מדובר, מהו ייעודו, מהי התכולה שלו מבחינת ציוד, מהו גודלו ועוד. בגדול ההבדל העקרוני בין זרנוקים לספרינקלרים הוא מגע יד אדם. בעוד שאת הזרנוקים מתפעלים בני אדם, בין אם אלה דיירי המקום ובין שאלה כוחות כיבוי האש, מערכות ספרינקלרים הינן אוטומטיות. בראש כל ספרינקלר מותקן חיישן חום וברגע שהחיישן מזהה מקור חום חריג, מופעלת כל המערכת ומהספרינקלרים מותזים מים. יחד עם זאת, נודעת חשיבות רבה לציוד כיבוי ידני ולכן ההמלצה היא להתקין גם אותו.

מתי מפעילים זרנוקים?

זרנוק כיבוי אש יכול לשכב בארון ללא שימוש שנים רבות ולכן יש לבדוק אותו מדי שנה ולוודא שהוא תקין. חשוב שהבדיקה תתבצע על ידי איש מקצוע מוסמך. אך זרנוק על גלגלון אינו מספיק אם הבחנתם בשריפה באיחור. כדי לגלות שריפה בזמן, חשוב להתקין במקום גלאי עשן שיתריעו על הסכנה מספיק מוקדם. הדבר מציל חיים ורכוש ומאפשר לישון בלילה בשקט ללא דאגה.

 קבוצת אלנור למענכם ולביטחונכם

חברתנו המובילה בתחום כיבוי האש, מוכרת ובעלת מוניטין רב. אנו בעלי ניסיון, מקצועיים, מתקדמים, יעילים ואדיבים. השירות שאנו נותנים מהיר, אמין ומדוייק, לא רק בשלב רכישת אמצעי הכיבוי והתקנתם אלא גם בהמשך, נספק לכם שירותי תחזוקה מקצועיים שיבטיחו את תקינות אמצעי הכיבוי בשעת מבחן, במחירים הוגנים ובזמינות מיידית. ניתן ליצור עמנו קשר באון ליין דרך האתר או באמצעות הטלפון. נציג שלנו ייענה לפנייתכם בהקדם ויתפנה לטפל בכם. תוכלו לקבל ממנו את כל המידע הדרוש לכם כדי להחליט אילו אמצעי כיבוי יהיו הכי אפקטיביים עבורכם ולקבוע פגישה כדי שנוכל להתרשם ולוודא שאכן קבלנו יחד החלטה נכונה. גם לאחר התקנת ציוד הכיבוי נעמוד לרשותכם בכל שאלה, נבוא לבדוק תקלות (אם תהיינה) ונעזור לכם להגן על עצמכם ועל רכושכם. אז צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לראותכם בין לקוחותינו הרבים.

נשמח לעמוד לשירותכם ולמענכם

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

כיבוי אש

מערכות כיבוי אש חיוניות ביותר לרבים מהמבנים בישראל לרבות מבנים מסחריים ומבני מגורים. המערכות לכיבוי אשר כוללות מגוון כלים להתמודדות עם שריפה ומניעה שלה.

קרא עוד >

מערכות כריזה

ייצר מערכות כריזה בהתאמה אישית משמשות היום בתי עסק רבים והן פועלות כחלק ממנגנון ניהול ותפעול עובדים וכחלק ממנגנון לפינוי אנשים בעת שריפה.

קרא עוד >

מערכות מתח נמוך

מערכות מתח נמוך כוללות סוגים שונים של מערכות כאשר צריכת החשמל שלהן אינו עולה על 1000 וואט. המערכות הללו פועלות כמעט בכל מבנה או בית והן מותקנות במטרה לפעול באופן קבוע.

קרא עוד >

ציוד מטלטל

ציוד חשמלי במפעלי תעשייה, נגריות ובתי עסק המוחזק ביד או שהינו נייד מחוייב לבדיקה כל חצי שנה או שנה בהתאם לסוג המכשיר. לוודא כי במכשיר לא תתרחש תקלה חשמלית.

קרא עוד >

ציוד מערכות כיבוי

בכדי שמערכת כיבוי תהיה תקינה ותכלול את כל האפשרויות למניעה וכיבוי שריפות, היא צריכה לכלול את כל הציוד הדרוש על מנת לעמוד בתקנות הנדרשות לכיבוי אש.

קרא עוד >