כתובתינו

הנפח 14, חולון

שירותי ייצור והתקנה למערכות

התקנת מערכות ספרינקלרים

אמצעי לכיבוי אש הוא פריט הכרחי ואלמנטרי בכל בית, מבנה ציבורי, חניון עילי או תת קרקעי וכו’. במקומות גדולים הפתרון המקיף להתרעה בזמן על דליקה וכיבויה הוא התקנת מערכות ספרינקלרים. ספרינקלרים, או בשמם העברי מתזים, מתיזים מים בשעת דליקה כאשר מה שמפעיל אותם הוא חיישן חום המותקן בראשם, ללא מגע יד אדם. התקנת ספרינקלרים יש לבצע אך ורק באופן מקצועי על ידי בעלי מקצוע מוסמכים ומנוסים. מדובר בהשקעה חשובה וכדאית שמהותה בהצלת חיים ושמירה על רכוש יקר ערך.

איך בוחרים מתקין ספרינקלרים?

כמו בכל תחום- המלצות של לקוחות הן מרכיב חשוב בבחירת החברה אליה תפנו, אך עוד לפני ההמלצות חשוב להיכנס לאתר החברה, להתרשם מכמות ואיכות המידע שהיא מעמידה לטובת הקוראים, לוודא שמדובר בגוף ותיק ומנוסה שמעסיק כוח אדם מיומן ומוסמך, שמשתמש במערכות כיבוי מודרניות ומתקדמות ולמרות זאת מחיריו הוגנים. גם איכות השירות חשובה מאד, ונמדדת ביעילות, מהירות, אדיבות וזמינות. קבוצת אלנור טכנולוגיות אש בע”מ היא חברה שעונה על כל הקריטריונים ועומדת לרשותכם בכל הקשור לכיבוי אש ביתי וציבורי.

מהי בעצם מערכת ספרינקלרים?

מדובר בצנרת הפרושה כרשת בתקרת המקום (חניון, מבנה, מוסד וכו’) המחוברת לרשת המים העירונית או למאגר מים פרטי של המקום. על רשת הצינורות מורכבים מתזים בפיזור מחושב בהתאם לגודל המבנה ותכולתו, כאשר בראש כל מתז מותקן חיישן רגיש לחום גבוה (מעל 68 מעלות) שמפעיל את המערכת בשעת דליקה. ניתן למצוא שני סוגי מערכות ספרינקלרים- רטובה ויבשה. המערכת הרטובה מחוברת כאמור למקור מים זמין שמותזים בשעת הצורך. במערכת היבשה המחוברת אף היא למקור מים, הצנרת מלאה בגז דחוס שמשתחרר בשעת שריפה ואז מאפשר חדירת מים בלחץ למערכת והתזתם. בנוסף קיימות מערכות ספרינקלרים המשחררות קצף כיבוי כאשר פורצת דליקה.

התקנת מערכות ספרינקלרים מקצועית

כמו שהזכרנו, חשוב מאד לבחור מתקין ספרינקלרים מנוסה ומקצועי המשתייך לגוף אחראי ואמין שנותן שירות גם בהמשך בדמות ביקורות תקופתיות ופעולות תחזוקה שוטפות של ציוד הכיבוי. נושא כיבוי האש הכרוך בפיקוח נפש ושמירה על רכוש יקר ורב, מצריך ומצדיק השקעה של זמן, מחשבה ומשאבים בהתקנת מערכות ספרינקלרים. אז פנו אלינו עוד היום, דרך האתר או בשיחה טלפונית ותיענו מיידית על ידי נציג שלנו. נציגינו מקצועיים, אדיבים ומנוסים וידעו לספק לכם את כל האינפורמציה הנדרשת לגבי מערכות הכיבוי הקיימות בשוק ואיזו מהן תהיה האפקטיבית ביותר עבורכם. נשמח לראותכם בין לקוחותינו הרבים. 

נשמח לעמוד לשירותכם ולמענכם

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

כיבוי אש

מערכות כיבוי אש חיוניות ביותר לרבים מהמבנים בישראל לרבות מבנים מסחריים ומבני מגורים. המערכות לכיבוי אשר כוללות מגוון כלים להתמודדות עם שריפה ומניעה שלה.

קרא עוד >

מערכות כריזה

ייצר מערכות כריזה בהתאמה אישית משמשות היום בתי עסק רבים והן פועלות כחלק ממנגנון ניהול ותפעול עובדים וכחלק ממנגנון לפינוי אנשים בעת שריפה.

קרא עוד >

מערכות מתח נמוך

מערכות מתח נמוך כוללות סוגים שונים של מערכות כאשר צריכת החשמל שלהן אינו עולה על 1000 וואט. המערכות הללו פועלות כמעט בכל מבנה או בית והן מותקנות במטרה לפעול באופן קבוע.

קרא עוד >

ציוד מטלטל

ציוד חשמלי במפעלי תעשייה, נגריות ובתי עסק המוחזק ביד או שהינו נייד מחוייב לבדיקה כל חצי שנה או שנה בהתאם לסוג המכשיר. לוודא כי במכשיר לא תתרחש תקלה חשמלית.

קרא עוד >

ציוד מערכות כיבוי

בכדי שמערכת כיבוי תהיה תקינה ותכלול את כל האפשרויות למניעה וכיבוי שריפות, היא צריכה לכלול את כל הציוד הדרוש על מנת לעמוד בתקנות הנדרשות לכיבוי אש.

קרא עוד >