כתובתינו

הנפח 14, חולון

שירותי ייצור והתקנה למערכות

ארון גלגלון כיבוי אש

בכל בנין, מוסד, מפעל, חניון וכו’ קיימת מערכת לכיבוי אש. אם לא מדובר במערכת ספרינקלרים הרי שמדובר בגלגלון שעליו מלופף צינור הכיבוי (זרנוק) שאמור להיות בכל קומה בבניין. את ציוד הכיבוי הזה יש לאחסן במקום ייעודי ומוכר שקל למצוא- ארון כיבוי אש. לרוב עשוי ארון כיבוי אש תיקני מפח או מפיברגלס, חומרים המאפשרים הגנה על ציוד הכיבוי המאופסן בהם, בין שזה בתוך הבניין ובין שמחוצה לו, אך תמיד יהיה נגיש על מנת להקל על כוחות הכבאות בשעת הצורך. היות וקיימים מטפים, גלגלונים וזרנוקים בגדלים שונים, גם ארון כיבוי אש מגיע בגדלים שונים ובהתאם לצורך וגודל ציוד הכיבוי.

מיקום ארון גלגלון כיבוי אש

ארון גלגלון כיבוי אש תקני חייב לעמוד במקום בולט ונגיש, אך מצד שני לא נגיש מדי כדי למנוע את פתיחתו על ידי גורמים שאינם אמורים לנגוע בציוד הכיבוי. על הארון עצמו וסביבתו להיות חסיני אש, קלים לזיהוי ומסומנים בהתאם, כך שבשעת חירום יהיה קל למצוא אותם. קיים תקן ישראלי על פיו יש להציב עמדות כיבוי בבניינים ודרישות התקן כאמור מציינות את זמינות ונגישות הארון והציוד שבו, ויכולת שליפה מהירה של הציוד בשעת שריפה, היות שכל שניה חשובה וקריטית בשעת חירום זו.

בחירת ארון כיבוי אש

כאשר עומדים בפני בחירת ארון גלגלון כיבוי אש, צריך להחליט מאיזה חומר הוא יהיה עשוי, מה תהיינה מידותיו, איזו תכולה נרצה לאחסן בתוכו והיכן נמקם אותו. אז ארון שיצטרך להכיל גם גלגלון וזרנוק גדולים ובנוסף כמה מטפים, יהיה גדול יותר מארון שבו יאוחסן רק מטף או לחלופין גלגלון וזרנוק בגודל סטנדרטי. למיקומו של הארון יש חשיבות בעת בחירת החומר ממנו יהיה עשוי- פח או פיברגלס. החלטות אלו צריכות להתקבל על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ולכן חשוב לפנות לחברה מקצועית, מנוסה ואמינה.

קבוצת אלנור לשירותכם

אנו, קבוצת אלנור טכנולוגיות אש בע”מ, חברה הפועלת שנים רבות בתחום ציוד כיבוי, בעלת ניסיון רב וקהל לקוחות רחב. אצלנו תקבלו מענה לכל מערכת כיבוי שתחפשו, נייעץ, נענה על שאלות, ניתן מידע ונתקין עבורכם את מיוד הכיבוי במקצועיות, בדייקנות ובמהירות, ואף נספק לכם בהמשך שירותי תחזוקה וביקורות תקופתיות. נשמח לראותכם בין לקוחותינו.

נשמח לעמוד לשירותכם ולמענכם

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

כיבוי אש

מערכות כיבוי אש חיוניות ביותר לרבים מהמבנים בישראל לרבות מבנים מסחריים ומבני מגורים. המערכות לכיבוי אשר כוללות מגוון כלים להתמודדות עם שריפה ומניעה שלה.

קרא עוד >

מערכות כריזה

ייצר מערכות כריזה בהתאמה אישית משמשות היום בתי עסק רבים והן פועלות כחלק ממנגנון ניהול ותפעול עובדים וכחלק ממנגנון לפינוי אנשים בעת שריפה.

קרא עוד >

מערכות מתח נמוך

מערכות מתח נמוך כוללות סוגים שונים של מערכות כאשר צריכת החשמל שלהן אינו עולה על 1000 וואט. המערכות הללו פועלות כמעט בכל מבנה או בית והן מותקנות במטרה לפעול באופן קבוע.

קרא עוד >

ציוד מטלטל

ציוד חשמלי במפעלי תעשייה, נגריות ובתי עסק המוחזק ביד או שהינו נייד מחוייב לבדיקה כל חצי שנה או שנה בהתאם לסוג המכשיר. לוודא כי במכשיר לא תתרחש תקלה חשמלית.

קרא עוד >

ציוד מערכות כיבוי

בכדי שמערכת כיבוי תהיה תקינה ותכלול את כל האפשרויות למניעה וכיבוי שריפות, היא צריכה לכלול את כל הציוד הדרוש על מנת לעמוד בתקנות הנדרשות לכיבוי אש.

קרא עוד >