כתובתינו

הנפח 14, חולון

שירותי ייצור והתקנה למערכות

כיבוי אש

מערכות כיבוי אש חיוניות ביותר לרבים מהמבנים בישראל לרבות מבנים מסחריים ומבני מגורים. המערכות לכיבוי אשר כוללות מגוון כלים להתמודדות עם שריפה ומניעה שלה. ישנן מערכות כיבוי אש ניידות אשר ניתן להעביר אותן ממקום למקום בצורה מהירה, כמו מטפי כיבוי אש, וישנן מערכות קבועות אשר נועדו לפעול אוטומטית במקרה של שריפה. 

בכל מבנה ניתן לבצע התאמה לסוג המערכת הנדרשת על-פי התקנות של הרשות הארצית לכבאות והצלה. מערכת הכיבוי במבנה מסויים יכולה לפעול ידנית בלבד ובמבנה אחר יכולה לשלב בין מערכות אוטומטיות למערכות בשימוש ידני.

ייצור מערכות לכיבוי אש בהתאמה אישית

אם אתם מנהלים ועד בית של בניין מגורים או בעלי בית עסק, יש לכם אפשרות להזמין ייצור מערכות לכיבוי אש בהתאמה אישית אשר יתאימו במדוייק למבנה שלכם. ייצור מערכות לכיבוי אש כולל בין היתר בנייה והתקנה של ארונות ממוגני אש לצינורות לכיבוי שריפות, התקנה של דלתות ממוגנות אש, בניה של פתחי מילוט והקמה של צנרת מים לכיבוי אש.

התקנת ספינקלרים ומפוחים למגזר העסקי

מפעלי תעשייה, מוסכים, נגריות ובתי עסקים נוספים נדרשים להתקין מפוחים לשאיבת עשן ולהקים מערכת ספירנקלרים אשר תספק מענה אוטומטי מהיר ברגע של שריפה. ייצור והתקנה של ספינקלרים מתבצעים על-ידי חברה מקצועית בתחום כיבוי אש המחזיקה בכל הציוד המתקדם ביותר לייצור מערכות כיבוי אש מתקדמות אוטומטיות ולא אוטומטיות.

מערכות כיבוי אש לבניינים משותפים

כל בניין מגורים משותף חייב לעמוד בתקנות מחמירות הנוגעות למניעה וכיבוי שריפות. במקרים הללו, מנהלי ועדי הבתיםף או מנהלי החברות לניהול מבנים, נדרשים לספק לבניין את אמצעי הכיבוי הטובים ביותר על מנת לשמור על בטחון הדיירים הגרים בבניין המשותף ברגע שמתרחשת שריפה בבניין.

כיבוי אש עם קבוצת אלנור טכנלוגיות אש בע”מ

שירותי ייצור והתקנה למערכות כיבוי אש המקצועיים ביותר הקיימים היו, תוכלו למצוא בקבוצת אלנור טכנולוגיות אש בע”מ המייצרת ומפתחת מערכות לכיבוי אש מתקדמות למגזר העסקי, הציבורי והפרטי. קבוצת אלנור טכנולוגיות אש בע”מ פועלת כבר למעלה מ-3 עשורים ברציפות והיא מביאה לכם ידע רב וניסיון עצום בהקמה של מערכות מתקדמות לכיבוי אש.

נשמח לעמוד לשירותכם ולמענכם

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

כיבוי אש

מערכות כיבוי אש חיוניות ביותר לרבים מהמבנים בישראל לרבות מבנים מסחריים ומבני מגורים. המערכות לכיבוי אשר כוללות מגוון כלים להתמודדות עם שריפה ומניעה שלה.

קרא עוד >

מערכות כריזה

ייצר מערכות כריזה בהתאמה אישית משמשות היום בתי עסק רבים והן פועלות כחלק ממנגנון ניהול ותפעול עובדים וכחלק ממנגנון לפינוי אנשים בעת שריפה.

קרא עוד >

מערכות מתח נמוך

מערכות מתח נמוך כוללות סוגים שונים של מערכות כאשר צריכת החשמל שלהן אינו עולה על 1000 וואט. המערכות הללו פועלות כמעט בכל מבנה או בית והן מותקנות במטרה לפעול באופן קבוע.

קרא עוד >

ציוד מטלטל

ציוד חשמלי במפעלי תעשייה, נגריות ובתי עסק המוחזק ביד או שהינו נייד מחוייב לבדיקה כל חצי שנה או שנה בהתאם לסוג המכשיר. לוודא כי במכשיר לא תתרחש תקלה חשמלית.

קרא עוד >

ציוד מערכות כיבוי

בכדי שמערכת כיבוי תהיה תקינה ותכלול את כל האפשרויות למניעה וכיבוי שריפות, היא צריכה לכלול את כל הציוד הדרוש על מנת לעמוד בתקנות הנדרשות לכיבוי אש.

קרא עוד >